Ekologiczne Soki Mocno Owocowe!

O FIRMIE

Firma Owocowe Smaki od ponad piętnastu lat zajmuje się produkcją ekologicznych owoców i warzyw w certyfikowanym gospodarstwie rodzinnym prowadzonym przez P. Antoniego Tudryna. Pierwszy Certyfikat na swoje owoce i warzywa otrzymaliśmy w 2002 roku. Gospodarstwo znajduje się w powiecie leżajskim i niżańskim na Podkarpaciu. W związku z dużym zainteresowaniem klientów naszymi produktami w 2004 roku została zainaugurowana działalność rodzinnej tłocznii.

Od 2011 Oferujemy naszym klientom produkty pod marką „Owocowe Smaki”, tłoczone za pomocą nowoczesnej, profesjonalnej linii produkcyjnej pozwalającej otrzymać soki najlepszej jakości. Swoją ofertę pokazujemy na licznych targach, wystawach i kiermaszach żywności ekologicznej w kraju i zagranicą. Jakość naszej produkcji potwierdza Certyfikat Producenta Ekologicznego wydany nam przez Jednostkę Certyfikującą Ekogwarancja PTRE oraz certyfikaty Rolnictwa Ekologicznego, które posiadają dostawcy naszych owoców i warzyw.

W 2014 r. firma powiększyła się i została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie właścicielami firmy są: Antoni Tudryn, Tomasz Obszański oraz Andrzej Obszański. Wszyscy właściciele posiadają certyfikowane gospodarstwa rolne.

Częścią naszej działalności jest także sadownicto, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie dotyczące produkcji owoców, nieustannie podnosząc jakość naszego surawca. Te doświadczenia pozwoliły nam na odpowiedni dobór odmian ekologicznych owoców i warzyw, dających niepowtarzalny smak naszych produktów.

Będąc także członkiem Związku Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego i Klastra Dolina Ekologicznej Żywności oraz Podkarpackiego Klastra Żywności Ekologicznej, wspieramy innych polskich sadowników i rolników, wyspecjalizowanych w produkcji rolnej i spełniających rygorystyczne wymagania Uniii Europejskiej dotyczące Rolnictwa Ekologicznego.

Nasza filozofia

Tłoczymy nasze soki w oparciu o kilka prostych zasad. 

Jakość
Jakość jest dla nas najważniejsza, dlatego dbamy o nią w całym łańcuchu wartości naszych produktów.
Smak
Soki świeżo wyciskane, bez dodatku wody, przygotowane w odpowiednich proporcjach odmian owoców i warzyw, dają ten niepowtarzalny i mocny smak.
Zdrowie
To proste. Soki naturalne nieklarowane, nie z koncentratu i bez niepotrzebnych dodatków są zdrowsze!
Eko/Organic
Nie chcemy w naszych sokach owoców opryskiwanych chemicznie. Jesteśmy zwolennikami rolnictwa ekologicznego.

Zobacz nasze cetyfikaty

Zobacz!

Nasza odpowiedzialność

Promujemy rynek produktów ekologicznych

Społecznie i zawodowo wspieramy ekologiczną produkcję rolną bez udziału GMO, pestycydów, fungicydów, herbicydów i innych. Współpracujemy także w organizacji corocznych targów ekologicznych Eko-Gala.

Wspieramy „małych rolników”

Współpracyjemy wyłącznie z rolnikami posiadających małe i średnie gospodarstwa. Wierzymy, że rolnictwo ekologiczne jest szansą rozwoju zarówno dużych jak i małych gospodarstw rolnych, powodując wzrost ich przedsiębiorczości. Jest szansą także na zrównoważony rozwój obszarów wiejskich.

Prowadzimy Edukację Dzieci

Współpracujemy w programach edukacji dzieci i młodzieży z zakresu rolnictwa ekologicznego, wspierając organizację warsztatów w szkołach i przedszkolach oraz konkursów i wizyt w gospodarstwach.

Dbamy o środowisko

Dbamy o środowisko naturalne w całym procesie produkcyjnym a także w naszych sadach, czego wymagamy też od naszych dostawców.

Zrównoważony Biznes

W swojej działalności łączymy konkurencyjność ze zrównoważonym modelem biznesowym. Dążymy tym samym do integracji działań biznesowych, społecznych i środowiskowych.